Help Giovanni uit Oud-Beijerland zijn droom waarmaken!

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

Giovanni heeft een ongelooflijke weg afgelegd. Als schooluitvaller leek onderwijs voor hem lang onbereikbaar. Maar met onvoorstelbare doorzettingskracht, zelfstandig leren, en de hulp van een coach op afstand, heeft hij dit jaar via het Staatsexamen toch zijn VO-diploma weten te behalen!

Nu wil Giovanni nóg een stap verder zetten: studeren aan de Open University in Milton Keynes (UK), waar hij History and Politics wil volgen. Voor Giovanni, die neurodivergent is, betekent deze studie meer dan alleen onderwijs. Het biedt hem de flexibiliteit en aanpak die hij nodig heeft om zijn unieke talenten volledig te ontwikkelen.

Helaas lopen we tegen een obstakel aan: DUO vergoedt deze studie niet door starre regels. En dat mag zijn toekomst niet in de weg staan!

🔗 Help jij Giovanni zijn droom waarmaken? Doneer via: gofund.me/04856f82

Jouw bijdrage, groot of klein, maakt écht een verschil. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Giovanni de kans krijgt die hij verdient en zijn passie voor geschiedenis en politiek kan volgen.

 


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.






Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren
Ga naar de inhoud