Zaterdagavond 8 februari was er in het Numansdorpshuis een prachtige voorstelling te zien. De volle zaal werd vermaakt en geraakt in de voorstelling “De vergeten herinnering”.
Veel mensen uit het publiek vertelden na afloop dat er veel herkenning in de dialogen zaten. Daarin werd het onderwerp dementie aangesneden. Het hilarische lied over de jaren 80 ging even terug in de herinnering met Roken in de auto,de route zoeken met een kaart op schoot, de strippenkaart,bubblegum, typex en een liefdesbrief via de post. De wethouder van cultuur Miranda den Tuinderheeft eveneens genoten van de voorstelling.” Een voorstelling met humor en emotie, met zang en dans. Kortom een geslaagde avond” was haar reactie op Facebook.Jammer dat u dit heeft gemist?
Voor 22 februari zijn er nog kaarten verkrijgbaar via de website van het Numansdorpshuis
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.