Henk Poot komt naar De Voorhof van de hervormde kerk in Numansdorp

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read
Henk Poot - Foto Prive

Op woensdag 9 april 2025 is er in Numansdorp een studiebijeenkomst met spreker ds. Henk Poot namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Waarom Israël er toe doet. De bijeenkomst vindt plaats in De Voorhof, Torenstraat 18, 3281 XP Numansdorp. Aanvang om 19:30 uur, toegang is gratis. Er is verkoop van producten uit Israël.

Thema

Stel je voor dat Israël er niet meer toe doet. Dat het met de komst van Jezus en de christelijke kerk verdwenen is uit het plan van God met de wereld. Wat betekent dat voor ons denken en geloven in de kerk? Maar stel je voor dat Israël er wel toe doet?Wat betekent dat dan voor ons?

Achtergrond spreker

Ds. Henk Poot is als predikant verbonden aan Christenen voor Israël. Hij studeerde theologie in Utrecht en heeft verschillende boeken op zijn naam staan, zoals ‘De Knecht des Heren’ ‘Abraham een vriend van God’, ‘Jozef, een Messiaanse geschiedenis’, ‘Uittocht’ over het evangelie van Johannes en ‘Intocht’ over de brief aan de Romeinen. Ds. Poot leidt regelmatig groepen rond in Israël en is een veelgevraagd spreker.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren