Echtpaar Slingerland-Timmerman uit Klaaswaal viert briljanten jubileum

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read
Foto René Wouters

Het was 23 maart 65 jaar geleden dat meneer A. Slingerland (88) en mevrouw P. Slingerland-Timmerman (85) uit Klaaswaal in het huwelijksbootje stapten. Burgemeester Erik van Heijningen ging vanmiddag langs met een mooie bos bloemen. Hij feliciteerde hen namens het gemeentebestuur met dit briljanten jubileum. 

Kwekerij in rozen en orchideeën

Arie en Petronella Slingerland zijn beiden in Dordrecht geboren. In 1963 verhuisden ze naar Heinenoord, waar ze een kwekerij in rozen en orchideeën zijn gestart. Het was hard werken, maar toch werd het gezin uitgebreid met 3 zonen en intussen met 3 schoondochters, 4 kleinkinderen en 2 achterkleinkinderen.

In 1980 is het echtpaar gestopt met het bedrijf. Vervolgens hebben ze op verschillende plaatsen in de Hoeksche Waard gewoond.

 

Siertuin vol bloemen

Hun mooiste herinnering is aan de tijd dat ze in Strijen woonden. Hier hadden ze een grote siertuin vol bloemen. Daarin brachten ze samen vele uren door. De heer Slingerland verzorgde tot op hoge leeftijd de paarden van zijn zoon. Dit was ook een grote passie van hem.

Het echtpaar is nog in goede gezondheid. Ze genieten vooral van de kinderen en kleinkinderen.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren