Lancering Gezond dagje uit in de Hoeksche Waard ! kaart editie 2025

Redactie Hoeksch Nieuws
2 Min Read
De gezond dagje uit Hoeksche Waard kaart

HOEKSCHE WAARD – Op dinsdag 22 april is de nieuwe editie van de ‘Gezond dagje uit!’ kaart 2025 feestelijk gelanceerd. Wethouder René Peters (Volksgezondheid, Inclusieve samenleving) was bij deze gelegenheid aanwezig en sprak zijn enthousiasme uit over het initiatief van Samen Gezond Gewoon, onderdeel van Hoeksche Waard Actief.

Op dinsdag 22 april is de nieuwe editie van de ‘Gezond dagje uit!’ kaart 2025 feestelijk gelanceerd. Wethouder René Peters (Volksgezondheid, Inclusieve samenleving) was bij deze gelegenheid aanwezig. – Foto Gemeente HW

De kaart brengt op een laagdrempelige manier sport, cultuur en gezondheid samen en biedt inwoners volop inspiratie voor een leuk én gezond dagje uit in eigen regio.

Download de kaart hier

Wat is er nieuw in 2025?

  • ➕ Twee nieuwe openbare watertappunten

  • 🏃‍♂️ Twee nieuwe beweegroutes én een vernieuwde route op Tiengemeten

  • 🥗 Gezonde maaltijdopties bij een nieuwe horecaondernemer

  • 🔋 Oplaadpunten voor elektrische fietsen

  • 📍 Meerdere nieuwe bezienswaardigheden

De kaart is gratis verkrijgbaar op diverse plekken in de Hoeksche Waard en ook digitaal te bekijken via:

👉 www.hoekschewaardactief.nl/gezond-dagje-uit

Ga op pad, blijf gezond en ontdek wat de Hoeksche Waard allemaal te bieden heeft! 🌿


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren